Nimbuzz

Nimbuzz dla Windows Mobile 1.0.1

Nie pogadasz - komunikator bez wad

Nimbuzz to doskonały komunikator. Można za jego pomocą prowadzić darmowe rozmowy tekstowe i głosowe z użytkownikami różnych komunikatorów, a nawet serwisu społecznościowego Facebook. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Doskonała jakość rozmów
  • Działa bardzo stabilnie
  • Duża ilość obsługiwanych protokołów

Wady

  • Jeśli nie masz odpowiedniego abonamentu, rachunki za przesyłane dane będą ogromne

Bardzo dobry
8

Nimbuzz to doskonały komunikator. Można za jego pomocą prowadzić darmowe rozmowy tekstowe i głosowe z użytkownikami różnych komunikatorów, a nawet serwisu społecznościowego Facebook.

Nimbuzz to bardzo wszechstronna aplikacja. Pozwala kontaktować się ze znajomymi używającymi Gadu-Gadu, Skype, Yahoo! Messenger, Google Talk, MSN Messenger, Facebook oraz innych komunikatorów, w tym wykorzystujących protokół Jabber. Program w wersji dla Windows Mobile pozwala też rozmawiać przez telefonię SIP oraz korzystać z Twittera.

Nimbuzz posiada bardzo intuicyjny interfejs i jego obsługa nie sprawia kłopotów. Rozmowy głosowe są możliwe tylko przy podłączeniu do sieci WiFi. Pozwala to uniknąć znacznych kosztów. Jeśli korzystamy z usługi SkypeOut, za pomocą Nimbuzz można również dzwonić na telefony stacjonarne na całym świecie. Jakość rozmów jest znakomita. Aplikacja pod tym względem znacznie wyprzedza konkurencję.

Nimbuzz to zdecydowany lider wśród komunikatorów i aplikacji VoIP. Działa bardzo stabilnie, zapewnia doskonałą jakość rozmów i wspiera najpopularniejsze protokoły.

— Telefonia VoIP —

Nimbuzz

Download

Nimbuzz dla Windows Mobile 1.0.1